Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Bal karnawałowy

Karnawał trwa w najlepsze. Najmłodsi również mają swoje bale. W piątek 29 stycznia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, biedronki, kotki, rycerzy, piratów, policjantów i strażaków. Przebrane starszaki prezentowały się wspaniale, a każdy strój był niepowtarzalny. Tańce i pląsy przeplatane były konkursami i zabawami z elementami współzawodnictwa. Humory dopisywały, energii do tańców również nie brakowało. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. W przerwie na złapanie oddechu i odpoczynek był czas na wypicie soczku i słodką przekąskę oraz świętowanie urodzin Izy. Zabawa na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. W końcu taki bal jest tylko raz w roku.

 

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide