Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Zuchy bawią się wesoło

Dnia 28 stycznia zuchy z 18 Gromady Zuchowej „Smerfowej Gromady ze Smerfowego Lasu” przygotowały przedstawienie jasełkowe, połączone ze śpiewaniem kolęd i pastorałek. Dzieci w pięknych strojach i z uśmiechem na buziach, prezentowały się wspaniale. Występowi przysłuchiwali się rodzice oraz zaproszeni goście: Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji– Krystyna Marć, Komendant Hufca ZHP Krosno – hm Jan Borek oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – Bogdan Rzeźnik-Zubek. Po występach nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku przy wspólnym stole. Było to kolejne udane spotkanie wielopokoleniowe.

Minął tydzień i 4 lutego zuchy bawiły się na balu karnawałowym. Trzymając się tradycji nie mogło zabraknąć wśród nich przebierańców, a każdy strój był niepowtarzalny. Pląsy i tańce przeplatane były konkursami. Zabawa była przednia. Emocje jakie jej towarzyszyły długo jeszcze pozostaną w pamięci. Na balu nie mogło również zabraknąć pączków – był to bowiem tłusty czwartek. Już teraz myślimy o następnych spotkaniach.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide