Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Zuchy witają wiosnę

Podczas ostatniej, czwartkowej zbiórki zuchowej, mieliśmy wiele pracy. Zgodnie z punktem 5 i 6 Prawa Zucha („Wszystkim jest z zuchem dobrze”, „Zuch stara się być coraz lepszy”), postanowiliśmy pomóc kolegom z przedszkola w ich przygotowaniach do powitania wiosny. Marzanna - symbol zimy - już na zbiórce pięknie się prezentowała. Wycinając żabki stwierdziliśmy, że nazajutrz również młodsi koledzy będą mieli z nimi wesołą zabawę. Druh Mateusz zadbał o to, by każda „szóstka” miała swoje zadanie do wykonania. Należało pomóc królikowi odnaleźć jak najszybciej właściwą drogę do jego smakołyku – marchewki. Już w wiosennym nastroju wspólnie pozowaliśmy przy naszym Smerfowym Domku. Kto ciekawy, niech sprawdzi w przedszkolu, kto się nam przyglądał.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide