Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Bal karnawałowo – walentynkowy w gromadzie zuchowej

W czwartek 13 lutego zuchy z 18 Gromady Zuchowej „Smerfowej Gromady ze Smerfowego Lasu” z Jaszczwi bawiły się na balu w nastroju karnawałowo - walentynkowym. Trzymając się tradycji nie mogło zabraknąć wśród nich

przebierańców. Przebrane zuchy prezentowały się wspaniale, a każdy strój był niepowtarzalny. Pląsy i tańce przeplatane były konkursami. Wszyscy bawili się wspaniale, a zabawa była przednia. Każdy z uczestników balu wykonał swój Walentynowy kwiat dla ukochanej osoby. Niektórzy z nas wręczyli swoim kolegom lub koleżankom wcześniej przygotowane walentynkowe kartki. Nie mogło również zabraknąć słodkiej niespodzianki w kształcie serca.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide