Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1579057

Aktualnie online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku

W każdym domu i przedszkolu trwają intensywne przygotowania. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie zwyczajów i tradycji świątecznych. 16 grudnia najmłodsze dzieci z naszego przedszkola miały możliwość ozdobiania pierniczków. Dzieci ochoczo zabrały się za pracę. W ruch poszły kolorowe lukry, pisaki spożywcze, posypki, konfetti cukiernicze. Maluchy bawiły się doskonale. Po udekorowaniu ciasteczek dzieci degustowały ich smak. Zachwycały się też ich zapachem, który unosił się w sali.

Poprzez wspólne działanie i samodzielne doświadczanie dzieci kultywowały tradycję, pobudzały inwencję twórczą, a przede wszystkim odczuwały radość świątecznego oczekiwania.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide