Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1112573

Aktualnie online

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Egzamin gimnazjalny 2012

24 kwietnia 2012 r. 18 uczniów Gimnazjum w Jaszczwi przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego. Egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie rozpoczął się o godz. 900 i trwał godzinę. W teście do rozwiązania były 24 zadania dotyczące m.in. Zjazdu Gnieźnieńskiego oraz

dokonań Marii Curie-Skłodowskiej. O godz. 10.45 uczniowie zmierzyli się jeszcze z egzaminem z języka polskiego. Motywem przewodnim zadań w teście z języka polskiego była „Zemsta” Aleksandra Fredry. W opinii uczniów szkoły zadania z wiedzy humanistycznej były umiarkowanie trudne.

 

W środę 25 kwietnia uczniowie będą pisać test z wiedzy matematyczno-przyrodniczej, a w czwartek z języka angielskiego.

Wszystkim uczniom życzymy najlepszych wyników.

25 kwietnia 2012 r. Egzamin gimnazjalny - część matematyczno-przyrodnicza

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide