Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1477036

Aktualnie online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Przedszkolaki świętują - "Pasowanie na Starszaka”

10 listopada br. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Pasowaniem na Starszaka połączona z obchodami Święta Niepodległości. Pasowanie na Starszaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez naszego Przedszkola. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wiersze i taniec. Uroczyście obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom. Pani Marta w zastępstwie Pana Dyrektora, ołówkiem pasowała każde dziecko na starszaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz mały słodki upominek.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide