Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1477032

Aktualnie online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Szanowny Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

Szanowny Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

To ostatni czas, który spędzamy w tej szkole. Szkole pełnej wspomnień, w szkole, której przeżyliśmy osiem lat naszego życia. Nasze spotkanie jest ostatnim wspólnym spotkaniem z naszymi nauczycielami i kolegami, z tą szkołą. Bowiem po wyjściu z niej staniemy się

absolwentami. Każde z nas pójdzie w swoją stronę. Po wakacjach każdy zasiądzie w innej ławce, w nowej szkole otoczony nieznanymi twarzami zarówno nauczycieli jak i kolegów. Nie będzie już was -tych, których znaliśmy i tych, których lubiliśmy, a którzy czuwaliście nad postępem naszej nauki. Mamy nadzieje, że każdy z nas da sobie radę w nowym środowisku, jakie na niego czeka. Mamy również nadzieję, że szkoła, którą właśnie opuszczamy, będzie dumna z takich absolwentów jak my!

Drodzy Nauczyciele! Chcemy Wam dziś podziękować. Podziękować z całego serca za trud włożony w nasze wychowanie, w nasza edukację, za niegasnącą cierpliwość
i życzliwość oraz przede wszystkim za całą wiedzę, jaką nam przekazaliście. W tak ważnym dla nas wszystkich dniu, oprócz gorących podziękowań, my uczniowie klas
yósmej, chcemy Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia dalszej wytrwałości w szerzeniu edukacji, pomyślności w życiu osobistym oraz samych radości z pracy.

Dziękujemy raz jeszcze!
Ósmoklasiści

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide