Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1303543

Aktualnie online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Dzień Kobiet w przedszkolu

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. 

I pierwszy promień bliskiej wiosny. 

Dzień bez kłopotów i bez trosk. 

Dużo radości. 

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 

W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 

Każdego dnia dobry uczynek - 

To jest od chłopców upominek"

Święto Kobiet to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali serdeczne życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez słodkości, drobnych upominków i kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni- byli mili, uczynni i sympatyczni.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci poczucia szacunku dla drugiego człowieka oraz dbania o niego dobrym słowem i gestem.

W tym dniu dziewczynki także nie zapomniały o święcie swoich kolegów. Mimo, iż "męskie" święta nie są tak popularne jak "kobiece", to nie mniej jednak stanowią doskonałą okazję do złożenia życzeń, czy wręczenia drobnego upominku, o którym nie zapomniały nasze wspaniałe dziewczynki. Były kolorowe laurki, życzenia oraz słodycze.  

Na koniec składamy serdeczne podziękowania na ręce przedszkolnej Rady Rodziców za słodką  niespodziankę i kwiaty  dla wszystkich Pań pracujących w przedszkolu.

DZIĘKUJEMY!

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide