Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
994321

Aktualnie online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Dzień Babci i Dziadka

"Wszystkim Babciom

Wszystkim Dziadkom

zdrowia, pomyślności,

uśmiechów na co dzień

i dużo radości"

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły - pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. We wtorek 23 stycznia w Restauracji Venus odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia Babci i Dzidka”. Przedszkolaki przygotowały na tę uroczystość bogaty program artystyczny - "Jasełka" oraz wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. W końcowej części spotkania wszyscy wysłuchali wierszy w wykonaniu Babci Stasi napisanych przez nią na tę okoliczność. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy rodzicom oraz kierownictwu restauracji za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide