Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1813800

Aktualnie online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Wigilia to magiczny czas

21 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy  jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia.  Uroczystość Wigilii poprzedziły piękne Jasełka, na które grupa Starszaków wraz z wychowawcą zaprosiła młodsze grupy.

W salach przedszkolnych odświętnie ubrane przedszkolaki wysłuchały życzeń, które złożyły im panie wychowawczynie. Następnie wszyscy zasiedli do pięknie, własnoręcznie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Czas upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Nasze  przedszkolaki zaniosły też serdeczne życzenia świąteczne do swoich domów wraz z wcześniej przygotowanymi pierniczkami i Bożonarodzeniową Szopką. Wszystkim jeszcze raz życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide