Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1714866

Aktualnie online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

STARSZAKI ŻEGNAJĄ NASZE PRZEDSZKOLE

„Kart w kalendarzu było niemało,

Codziennie jedną zdejmował czas.

Tak szybko wszystko nam przeleciało

Przedszkolny czas minął, żegnamy Was.”

Dnia 25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie  przedszkola przez najstarsze dzieci, które już od września staną się „pierwszakami”.

Jak ten czas szybko leci, już czas pożegnać przedszkole! Starszaki po raz ostatni zaprezentowały swoje zdolności i umiejętności artystyczne, których nauczyły się w przedszkoluzebranym gościom: pracownikom przedszkola iPanu Dyrektorowi. W dalszej części uroczystości wystąpiły dzieci pięcioletnie, które żegnały starsze koleżanki i kolegów. Po części artystycznej Pan Dyrektor podziękował dzieciom za przedstawienie i życzył sukcesów na dalszym szczeblu edukacji jakim będzie szkoła. Na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil, wręczył absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola. Dodatkową atrakcją dla dzieci były prezenty od Rady Rodziców. Smutno jest rozstać się z salą, kolegami, koleżankami i Paniami, z osobami, z którymi spędziło się wiele miłych chwil i zdobyło się wiedzę, która na pewno przyda się nie tylko w szkole. Wszystkim przedszkolakom życzymy udanych wakacji, a pierwszoklasistom wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide