Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1735450

Aktualnie online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ŚREDNIACZKÓW

W tak pięknym dniu jakim jest Dzień Mamy i Taty dzieci z grupy Średniaczków zaprezentowały i nagrały dla swoich Rodziców występy z okazji Ich święta. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Dzieci również pięknie zatańczyły przebojowy taniec. Przedszkolaki wykonały i wręczyły Rodzicom samodzielnie przygotowane upominkowe medale.

Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca pracownicy Przedszkola oraz Przedszkolaki składają wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide