Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1345735

Aktualnie online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Wielkanocne Śniadanie Przedszkolaków

W środę 17 kwietnia, w naszym przedszkolu zapanowała ciepła i świąteczna atmosfera. Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy, wspólnie dekorowały sale, malowały pisanki, siały owies i rzeżuchę. Wszystkie te wspólnie wytworzone akcenty wielkanocne znalazły się na świątecznym stole. Zwieńczeniem licznych opowieści o zwyczajach Wielkanocnych było wspólne świąteczne śniadanie wraz z zaproszonymi gośćmi przy pięknie udekorowanych stołach z tradycyjnymi pokarmami: jajkiem, kiełbaską, chrzanem, ćwikłą, chlebem i babeczką. Dzieci zaprezentowały zaproszonym gościom wiersze, zabawy taneczne i piosenki o tradycjach i świętach wielkanocnych. Przed rozpoczęciem wspólnego śniadania złożyliśmy sobie ciepłe życzenia.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide