Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1345701

Aktualnie online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Wizyta policjantów w przedszkolu

W dniu 12 września do naszego przedszkola zawitali panowie policjanci. Spotkanie miało na celu przypomnienie i utrwalenie wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach oraz bezpiecznej zabawy na placach zabaw. Dzieci chętnie słuchały opowieści ciekawych gości. Panowie przypomnieli także zasady, jak należy zachować się, gdy zaczepi nas ktoś nieznajomy i w co należy być wyposażonym, gdy poruszamy się wieczorem po drogach.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide