Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1163133

Aktualnie online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Odwiedziny Księdza Biskupa Jana Wątroby w naszej szkole

W dniu 30 kwietnia 2019 roku w naszej szkole miała miejsce niecodzienna wizyta. Odwiedził nas Ekscelencja Ksiądz Biskup Jan Wątroba w towarzystwie Księdza Zbigniewa Irzyka – Dziekana Dekanatu Jasło – Wschód w ramach wizytacji kanonicznej .

Wizyta tak szanownych gości była wyjątkowym wydarzeniem. Nasi uczniowie w sposób wymowny i uroczysty przywitali dostojnych gości „ Barką” – ulubioną pieśnią Jana Pawła II. W imieniu całej społeczności szkolnej Ekscelencję powitał dyrektor szkoły Tomasz Fortuna wraz z przedstawicielami Rady Rodziców. Wizytę wzbogacił krótki program słowno – muzyczny, który przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani Zofii Kusiak.

Następnie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze spotkanie z Gronem Pedagogicznym. Ksiądz Biskup Jan Wątroba skierował do zebranych nauczycieli słowa wsparcia, wskazując na trud oraz poświęcenie jakie wkładają w wychowanie młodego pokolenia. Swoje odwiedziny zakończył udzielając pasterskiego błogosławieństwa.

Renata Stec

 

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide