Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1345757

Aktualnie online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Wizyta Biskupa w Przedszkolu

W ramach wizytacji parafialnej mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu Jego Ekscelencję, Księdza Biskupa Jana Wątrobę.

,,Bądź pozdrowiony Gościu nasz, w radosne progi nasze wejdź my zapalimy zamiast lamp radosne wyspy naszych serc…" -  słowami tej pieśni przedszkolaki powitały dostojnego Gościa. W imieniu całej społeczności przedszkolnej – dzieci

i pracowników przedszkola, ks. Biskupa powitała delegacja przedszkolaków, podarowała ks. Biskupowi piękny bukiet kwiatów. Dzieci przedstawiły montaż słowno – muzyczny.  Przedszkolaki z uwagą słuchały słów Jego Ekscelencji oraz włączały się we wspólną rozmowę i modlitwę. Ks. Biskup podziękował za serdeczne przyjęcie, a następnie wszystkich pobłogosławił. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide