Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1112584

Aktualnie online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Bezpieczne ferie zimowe – spotkanie z policjantem

Zanim w śnieżnym puchu
Zawiruje świat,
Przyjmij uwagi
I tych kilka rad,
By radość, uśmiech
I wszelkie szaleństwa
Nie skończyły się bólem, łzami
Z braku bezpieczeństwa...

Dbając o bezpieczeństwo naszych wychowanków w czasie zbliżających się ferii zimowych, 6 lutego  w naszym przedszkolu, odbyło się  spotkanie profilaktyczno – edukacyjne z udziałem dzielnicowego naszej miejscowości. Spotkanie poświęcone było między innymi zasadom bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas zimowych ferii. Pan policjant omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed organizowaniem kuligów za pojazdami mechanicznymi, mówił o niebezpieczeństwie zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni, wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne, zbliżania się do nieznajomych osób i o zakazie wpuszczania  nieznajomych osóbko domu pod nieobecność rodziców. Po tak pouczającej prelekcji każdy przedszkolak może bezpiecznie rozpocząć spędzać wolny czas podczas ferii zimowych. Życzymy  miłego, bezpiecznego wypoczynku.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide