Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1112583

Aktualnie online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Uczniowie szkoły muzycznej z koncertem w przedszkolu

W poniedziałek  przedszkolaki gościły uczniów Szkoły Muzycznej w Krośnie, którzy zaprezentowali utwory z repertuaru znanych Polskich kolęd. Dzieci poznały wygląd i brzmienie różnych instrumentów: skrzypiec, klarnetu, fletu, akordeonu i gitary.  Mogły z bliska zobaczyć

instrumenty oraz poznać różnice między nimi. Młodzi artyści w gronie, których koncertowała była absolwentka naszego przedszkola, starali się pokazać różnorodne brzmienie każdego instrumentu. Wszyscy wykonawcy dostali wielkie brawa od przedszkolnej publiczności. Ten koncert sprawił przedszkolakom wiele radości.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide