Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1078051

Aktualnie online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

SPEKTAKL CYRKOWY W NASZEJ SZKOLE

Dnia 20.02.2018 zawitał do naszej szkoły cyrk. Z wielkim entuzjazmem dzieci przywitały cyrkowców, którzy przygotowali dla małych widzów moc atrakcji. Pokazy akrobatyczne, magia, żonglerka oraz tresura króliczków- to tylko niektóre z atrakcji, jakie mogliśmy podziwiać. Uczniowie mieli okazję

zobaczyć wiele ciekawych sztuczek, niebezpiecznych akrobacji i zabawnych inscenizacji. Wybrani brali udział w wielu zabawach, a chętnych do spróbowania się w zawodzie cyrkowca było bardzo wielu. Było to spotkanie pełne śmiechów, czarów i dobrej zabawy.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide