Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
994310

Aktualnie online

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Mikołajkowe spotkanie w klasie VII

1 mikolajki 2017„ 6 grudnia jak dobrze wiecie

Święty Mikołaj chodzi po świecie

Dźwiga swój worek niezmordowanie

I każde dziecko prezent dostanie”

 Zgodnie z tradycją w dniu 6 grudnia 2017 roku w klasie VII odbyły się Mikołajki. W rolę świętego Mikołaja wcielił się Michał Bogacz. Jego pomocnikiem był renifer (Aleksandra Ślosarczyk) który pomagał Mikołajowi rozdawać paczki pełne smakołyków.

Mimo iż śniegu brak, to świąteczny klimat zagościł w naszej klasie. Czerwone czapki na głowach symbolizowały ten radosny dzień, pełen wrażeń. Uczniowie, którzy mieli mikołajkowe akcesoria, chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Bardzo dziękujemy Mikołajowi za prezenty i zapraszamy do naszej klasy w przyszłym roku.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide