Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
994304

Aktualnie online

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

W dniu 11.10.17 w naszej szkole zagościła policja

W dniu 11.10.17 w naszej szkole zagościła policja. Nie przeskrobaliśmy na szczęście nic złego. Pani policjant przyjechała, aby przeprowadzić zajęcia z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaszczwi. Zaczęło się od klasy 5, gdzie przeprowadzone zostały zajęcia na temat cyberprzestrzeni i bezpieczeństwa w internecie, a także bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W klasie 4 uczniowie skupili się na wstępnym przygotowaniu do karty rowerowej i związanymi z tym przepisami. Natomiast klasa 6 wysłuchała prelekcji na temat agresji wśród rówieśników oraz bezpiecznym poruszaniu się w ruchu drogowym. Pani policjant spotkała się też z młodzieżą z klas starszych, poruszając problemy związane z bezpieczeństwem w sieci oraz w ruchu drogowym.

Na spotkaniach panowała bardzo miła atmosfera, uczniowie zadawali wiele pytań, na które uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi. Mam nadzieję, że to nie będzie ostatnie tego typu spotkanie. W imieniu społeczności szkolnej pragnę złożyć podziękowania pani st. Sierż. Marlenie Filip- Klocek, za cenną wiedzę i wsparcie działań wychowawczo- profilaktycznych naszej placówki.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide