Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
994308

Aktualnie online

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Spotkanie z doradcą zawodowym z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej

W dniu 5 kwietnia 2017 r. w naszej szkole uczniowie klasy trzeciej gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z Panią Martą Kandefer – Fydrych doradcą zawodowym z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krośnie.

W czasie zajęć uczniowie dowiedzieli się, jak zaplanować w przyszłości karierę zawodową, poznawali elementy samooceny i samopoznania oraz wypełniali testy i kwestionariusze odnośnie własnych predyspozycji zawodowych.

Mamy nadzieje, że przeprowadzone zajęcia zaowocują trafnym wyborem szkoły ponadgimnazjalnej naszych trzecioklasistów.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide