Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1345720

Aktualnie online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

„Przedszkolaki świętują”

W piątek 8 listopada br. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Pasowaniem na Starszaka połączona z obchodami Święta Niepodległości. W wyjątkowej atmosferze i specjalnej oprawie odbyło się uroczyste ślubowanie i Pasowanie na Starszaka powiązane z niezwykle ważną  lekcją historii. Montaż słowno-muzyczny został uświetniony zatańczonym polonezem oraz odśpiewaniem hymnu Mazurka Dąbrowskiego. Pan Dyrektor, ołówkiem pasował każde dziecko na starszaka. Po części artystycznej przedszkolaki wraz z rodzicami wysłuchały wierszy ,,Prawa Dziecka”, które przygotowała Pani Janina Twaróg, gość szczególny naszej uroczystości. Odbyły się zabawy integracyjne z rodzicami. Na zakończenie, by wszyscy czuli się częścią naszego przedszkola, otrzymali zadanie – namalować obrazek do wylosowanego przez rodzinę ,,prawa dziecka”. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał odznakę pasowania.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide