Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1377483

Aktualnie online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Żegnamy przedszkole – witamy wakacje

19 czerwca na sali Domu Ludowego w Jaszczwi odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola. Dzieciaki specjalnie na tą okazję przygotowały program artystyczny. Najpierw głos zabrał Pan Dyrektor dziękując wszystkim za cały rok wytrwałej pracy. Następnie wszystkie dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze, piosenki i tańce. Po pełnych wzruszeń przedstawieniach, każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek wakacyjny. ŻYCZYMY RADOSNYCH WAKACJI!

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide