Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1377461

Aktualnie online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

KOMERS ABSOLWENTÓW

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,

jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”.

Arystoteles

Dwór Stojowskich w Jaszczwi ,w dniu 18 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 zgromadził zaproszonych gości: dyrektora szkoły Tomasza Fortunę, ks. proboszcza Tadeusza Madeja , grono pedagogiczne, rodziców i uczniów z okazji pożegnania absolwentów naszej szkoły.

Uczniowie klasy VIII i IIIG pod kierunkiem pani Renaty Stec przygotowali program artystyczny, a scenografię wykonali pod okiem pani Małgorzaty Szafran – Szkaradek. Chcąc podkreślić rangę uroczystości rozpoczęto polonezem – tańcem narodowym. Przed publicznością zaprezentowało się osiem par w strojach szlacheckich. Oto one: Aleksandra Hulik – Jakub Znój, Magdalena Rymarz – Mateusz Zaborowski, Dominika Piterak – Bartłomiej Kołek, Wiktoria Krychta - Robert Potyrała, Aleksandra Ślosarczyk – Damian Patla, Klaudia Król - Patryk Zyguła, Julia Legwant – Bartosz Młocek, Karolina Przybyła – Sebastian Oparowski. W części oficjalnej padło wiele ciepłych słów pod adresem pedagogów. Doceniono ich trud, poświęcenie i rzetelną pracę. Dopełnieniem podziękowań była róża – symbol wdzięczności , którą wręczyli uczniowie nauczycielom. Pokaz multimedialny oraz pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami zakończyły komers absolwentów.

Jesteśmy wdzięczni i składamy serdeczne podziękowanie na ręce rodziców klasy VIII i IIIG. To dzięki Państwu udało się zorganizować tę wspaniałą imprezę szkolną.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide