Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1345737

Aktualnie online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

ŚWIĘTO FLAGI PRZEDSZKOLAKI Z BIAŁO-CZERWONĄ

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze - biel jest i czerwień..."

„Przedszkolaki z Biało-Czerwoną”, to uroczystość organizowana w naszym przedszkolu o kilku lat, dla uczczenia Święta Dnia Flagi Polskiej. Z tej okazji dzieci zaprezentowały w przedszkolu montaż słowno-muzyczny, by zaprezentować swoją przynależność narodową. Po tradycyjnym Polonezie

naszym tańcu narodowym, przedszkolaki udały się na spacer po miejscowości , rozdając przechodniom biało-czerwone chorągiewki, odwiedziły także instytucje użyteczności publicznej i sklepy by wręczyć je ich pracownikom.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide