Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1112586

Aktualnie online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Dzień Babci i Dziadka

Kochana babciu, kochany dziadku,
dziś wam przynoszę po jednym kwiatku,
do tego dokładam serdeczne życzenia,
niech wam się spełnią wszystkie marzenia!
 
Zgodnie z wieloletnią tradycją, w dniu 22 stycznia  przedszkolaki zaprosiły  kochane babcie i kochanych dziadków do Sali Domu Ludowego w Jaszczwi z okazji ich święta. Licznie zebranych gości powitały kolędą ,,Przybieżeli do Betlejem”. Spotkanie rozpoczęto  widowiskiem jasełkowym  pt. ,,Józefie stajenki nie szukaj”, przybliżającym zebranym historię narodzin Jezusa. Wystąpili  w nim mali artyści w pięknych strojach prezentując postacie i sceny charakterystyczne dla tradycyjnej obrzędowości bożonarodzeniowej z elementami współczesnych utworów muzycznych. W drugiej części przedszkolaki wierszem i piosenką dziękowały dziadkom za ich miłość, troskę i dobro. W końcowej części spotkania wszyscy wysłuchali wierszy w wykonaniu Babci Stasi napisanych przez nią na tę okoliczność. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy  Radzie Rodziców, rodzicom oraz pracownikom GOK w Jedliczu za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide