Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1078064

Aktualnie online

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

„Przedszkolaki dla Niepodległej”

W piątek 9 listopada br. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości połączona z Pasowaniem na Starszaka. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wprowadziły zebranych gości w atmosferę obchodów 100-lecia Niepodległości naszej ojczyzny. Zaprezentowany program był niezwykle ważną lekcją historii, zarówno dla przedszkolaków jak i zaproszonych gości. Montaż słowno-muzyczny

został uświetniony zatańczonym polonezem oraz odśpiewaniem hymnu Mazurka Dąbrowskiego. Następnie w wyjątkowej atmosferze i specjalnej oprawie odbyło się uroczyste ślubowanie i Pasowanie na Starszaka. Pan Dyrektor, ołówkiem pasował każde dziecko na starszaka. W uroczystości wzięli udział rodzice, sołtys naszej miejscowości, Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Jaszczwi oraz pracownicy przedszkola.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide