Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
994305

Aktualnie online

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

PRZEDSZKOLAKI OJCZYŹNIE - Dzień Niepodległości, 11 listopada

W naszym przedszkolu w sposób niezwykle szczególny uczczono Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczno-taneczny. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym oraz wyraziły miłość do Ojczyzny. W ustach przedszkolaków uroczyście zabrzmiały słowa tak bardzo znane i wymowne: ,,Kto ty jesteś? Polak mały’’. W podniosłym nastroju odśpiewały pieśń legionistów - „Mazurka Dąbrowskiego” i zatańczyły poloneza. Tradycyjnie już - jak co roku – przedszkolaki zapaliły pamiątkowy znicz i oddały cześć "Tym, którzy ponad życie umiłowali Ojczyznę" pod pomnikiem Bohaterów Walki o Niepodległość.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide