Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1078040

Aktualnie online

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

„Pasowanie na starszaka”

„Rzecz to wielce niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie...”. Uroczystość pasowania na starszaka jest ważnym wydarzeniem wpisanym w tradycję Samorządowego Przedszkola w Jaszczwi. W tym uroczystym dniu dzieci 6-letnie w obecności zaproszonych gości, rodziców i Pań z przedszkola złożyły uroczyste ślubowanie. Przyrzekały być wzorowymi starszakami. Pasowania dokonał Pan Dyrektor przy pomocy „magicznego ołówka” . Uroczystość ta na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tego wydarzenia.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide