Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
1078069

Aktualnie online

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Już wrzesień! Do szkoły czas!

W dniu 4 września 2017 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaszczwi odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018.

Wzorem lat ubiegłych uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele Parafialnym w Jaszczwi. Następnie cała społeczność szkolna zgromadziła się w budynku szkoły. Głos zabrał Pan Dyrektor Tomasz Fortuna, który powitał zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli, życząc im owocnej pracy w nowo rozpoczynającym się roku szkolnym. Po krótkim przemówieniu uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami klas.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide