Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
994298

Aktualnie online

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Pasowanie na ucznia

Od złożenia serdecznych życzeń rozpoczął dyrektor Zespołu Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Jaszczwi Bogdan Rzeźnik-Zubek uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na program artystyczny złożyły się wiersze i piosenki śpiewane przez uczniów młodszych i starszych. W tym świątecznym dniu 13 osobowa gromadka pierwszoklasistów złożyła "ślubowanie" i została przyjęta do grona społeczności szkolnej. Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły pasował ich na uczniów. Pierwszoklasiści przedstawili bardzo ciekawy i urozmaicony program artystyczny. Na zakończenie było sto lat zaśpiewane przez uczniów klasy pierwszej z akompaniamentem fletów prostych, było także wiele kwiatów i życzeń składanych przez uczniów swoim nauczycielom.

 

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide