Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Działania edukacyjne

Statystyka

Odsłon artykułów:
980898

Aktualnie online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Radio on-line

logo_radio_eska

logo_radio_rmf

polski1

radio_wawa_logo

Akademie

100-lecie ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dzień 11 listopada 2018r. dla uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaszczwi oznacza niezwykle wyjątkowy czas, zwłaszcza, że w tym roku obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej: 100-lecie ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

„Przedszkolaki dla Niepodległej”

W piątek 9 listopada br. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości połączona z Pasowaniem na Starszaka. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wprowadziły zebranych gości w atmosferę obchodów 100-lecia Niepodległości naszej ojczyzny. Zaprezentowany program był niezwykle ważną lekcją historii, zarówno dla przedszkolaków jak i zaproszonych gości. Montaż słowno-muzyczny

Czytaj więcej: „Przedszkolaki dla Niepodległej”

Upamiętniliśmy tragiczny WRZESIEŃ 1939

Wrzesień dla uczniów naszej szkoły to nie tylko powrót do szkoły po beztroskich wakacjach, ale również pamięć o tych, którym we wrześniu ’39 roku przyszło walczyć z okrutnym niemieckim i rosyjskim okupantem. Jak co roku, zachowując naszą szkolną tradycję,

Czytaj więcej: Upamiętniliśmy tragiczny WRZESIEŃ 1939

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY 2018

Obchody Święta Patrona na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaszczwi, gdyż od lat imię tej największej podziemnej armii z okresu II wojny światowej nosi nasza placówka.

Dlatego 26 lutego 2018 r. odbyła się uroczysta akademia,

Czytaj więcej: ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY 2018

Narodowe Święto Niepodległości

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaszczwi uczczono Święto Niepodległości uroczystym apelem, który odbył się 10 listopada 2017 roku.

Apel miał formę montażu słowno – muzycznego, przeplatanego ważnymi wydarzeniami z historii Polski, które przybliżyli

Czytaj więcej: Narodowe Święto Niepodległości

PRZEDSZKOLAKI OJCZYŹNIE - Dzień Niepodległości, 11 listopada

W naszym przedszkolu w sposób niezwykle szczególny uczczono Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczno-taneczny. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym oraz wyraziły miłość do Ojczyzny. W ustach przedszkolaków uroczyście zabrzmiały słowa

Czytaj więcej: PRZEDSZKOLAKI OJCZYŹNIE - Dzień Niepodległości, 11 listopada

„Pasowanie na starszaka”

„Rzecz to wielce niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie...”. Uroczystość pasowania na starszaka jest ważnym wydarzeniem wpisanym w tradycję Samorządowego Przedszkola w Jaszczwi. W tym uroczystym dniu dzieci 6-letnie w obecności zaproszonych gości, rodziców i Pań z przedszkola złożyły uroczyste ślubowanie.

Czytaj więcej: „Pasowanie na starszaka”

„WALCZYLI DLA POLSKI”

Dnia 20 września 2017 roku w Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbyła się akademia patriotyczna upamiętniająca kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz agresję Niemiec i ZSRR na Polskę.

Na program uroczystości złożył się

Czytaj więcej: „WALCZYLI DLA POLSKI”

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide